2 класс урок слова які називають ознаки предмета

Конспект уроку, який побудований за допомогою пошуково-дослідних завдань, на основі текстоцентричного та функціонального підходів. Функціональному підходу характерний активний характер навчання,вивчення мовного матеріалу не за формою, а за функціями. Дуже часто функціональний підхід реалізується на основі текстоцентричного, тому що будь-яку функціональну особливість прикметника, в повному обсязі, ми можемо прослідкувати лише в реченні або навіть тексті.. Конспект на урок Українська мова скачати.


Рідна мова 2 клас розробки уроків. Урок 56. Тема. Слова, що називають ознаки предметів. Роль прикметника (без уживання терміна) у мовленні. Вимова й правопис слова ознака. Мета: ознайомити учнів зі словами — ознаками предметів; формувати вміння ставити запитання до назв ознак предметів; збагачувати лексичний запас учнів; виховувати старанність, уважність. Обладнання: предметні малюнки перцю, кавуна, тигра. ХІД УРОКУ. I. Організаційний момент. II. — Якщо я скажу вам відгадку першої загадки, чи зможете ви її відновити? Погляньте на цей малюнок і скажіть, які слова треба вставити. (Червоний, гіркий). — Що вони називають? (Колір, смак). Аналогічно діти поновлюють загадку про кавун.


Мета: Ознайомити учнів із лексичними значенням слів, що називають ознаки предметів; формувати вміння ставити питання до слів, упізнавати предмет за його ознаками. Добирати слова, що називають ознаки предметів, розвивати й удосконалювати зв’язне мовлення, формувати вміння працювати в парі, у групі, висловлювати свою думку, викликати пізнавальний інтерес, виховувати бажання робити добрі справи, жити в мирі, злагоді, бути щасливим. Навчальний заклад: Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області. Слова, що називають ознаки предметів.


Слова, що називають ознаки предметів, відповідають на питання який? яка? яке? які? 254. 1. Прочитай. Дай відповіді на запитання що це? . Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку акселеративні методи та інтерактивні технології закриті вправи (тільки для використання вчителями) оцінювання.


Розробка уроку української мови у 2 класі на заявлену тему, мета якого - познайомити учнів з лексичним значенням слів, які називають ознаки предметів, формувати вміння ставити до них запитання, добирати їх; розвивати увагу, спостережливість, інтерес до навчання, мову учнів, виховувати в них старанність.


(Це прикмети предмета, за якими його можна впізнати.) 5. Повідомлення теми й мети уроку. — Сьогодні ми будемо знаходити слова — прикмети предмета, або, як їх ще називають, — ознаки. Також з'ясуємо, на які питання відповідають ці слова-ознаки. Будьте старанними й уважними, і ви дізнаєтеся багато цікавого. 6. Диво-прикметник. Знайдіть слова – назви предметів. Що можемо сказати про них? Поставте до них запитання.


Цели: познакомить со словами, обозначающими признаки предметов. Задачи: Углубить представление учащихся о роли в нашем языке слов, обозначающих признаки предметов; Совершенствовать навыки определения признаков частей речи: имени существительного, имени прилагательного; Формировать умение ставить к слову вопрос ; Формировать навыки грамотного письма; Развивать память внимание; Развивать умение работать совместно. Формируемые УУД. - предметные: ознакомление со словами, которые обозначают признаки предметов; - метапредметные: формирование умения определять цели и задачи урока учебной деятельности; формирование самоконтроля.


Урок №42. Слова — назви ознак предметів (прикметники). Навчаюся визначати слова— назви ознак предметів. Мета: ознайомити дітей зі словами, що називають ознаки предметів і відповідають на питання який? яка? яке?. Формувати вміння ставити питання до поданих слів, вчити описувати предмети; розширювати лексичний запас учнів словами, що називають ознаки предметів; розвивати увагу, спостережливість, образне, творче мислення, уміння описувати предмети, творчі здібності, навички каліграфічного письма, культуру мовлення, вміння давати правильні відповіді на поставлені запитання. Обладнання: мультимедій.


Мета: ознайомити учнів зі словами, які називають ознаки предметів; формувати вміння ставити питання до слів, упізнавати предмети за їх ознаками; розвивати орфографічну пильність, увагу, спостережливість; виховувати любов до рідної мови. Хід уроку. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. II. — Як називаються слова, що називають ознаки предметів? — На які питання вони відповідають? VII.


Урок по русскому языку во 2 классе по теме "Понятие о словах, обозначающих признаки предметов" (учебник Т.Г.Рамзаевой). Урок построен с учетом актуальности здоровьесберегающих технологий, с использованием нетрадиционных методических приемов арт-педагогики: сказкотерапии, арт-терапии, хромотерапии. Речевой материал разм. План-конспект урока по русскому языку "Окончание и основа слова. Нулевое окончание." 2 класс "Перспективная начальная школа". Тип урока: открытие новых знаний. На уроке используются различные формы работы -индивидуальные, групповые и фронтальные.. Открытый урок по русскому языку по теме: «Разбор слова по составу» 2 класс.


Вимова слова ”ознака”. М Е Т А : формувати поняття про слова, які називають ознаки предметів, вміння ставити запитання до слів-прикметників, вчити впізнавати предмети за їх ознаками; розвивати зв’язне мовлення,орфографічну пильність, увагу, спостережливість, фантазію; виховувати доброту, чуйність, милосердя ,дбайливе ставлення до свого здоров *я та здоров *я оточуючих,сприяти розвитку творчих здібностей. І. Організація класу до уроку. 1.Побажання учителя- розшифровування слова «УРОК» Бажаю ,щоб урок був урочистий, розвиваючий, очікуваний ,кольоровий ІІ.Актуалізація опорних знань 1. Відгадування загадки: Холодна, біла ліс оголила.


Конспект урока для начальных классов "Загальне поняття про частини мови. Зіставлення частин мови за їхнім значенням, питаннями та роллю в реченні". Розвиток логічного мислення на уроках математики. конспект урока по украинскому языку на тему "правописание безударных гласных, которые не проверяются ударением". Об`єкти. Властивості об`єктів.


Повідомлення теми й мети уроку — Сьогодні ми будемо знаходити слова — прикмети предмета, або, як їх ще називають, — ознаки. Також з'ясуємо, на які питання відповідають ці слова-ознаки. Будьте старанними й уважними, і ви дізнаєтеся багато цікавого. Слайд 6. Сприймання і усвідомлення матеріалу Що ми можемо сказати про слова, що вказують на ознаку предмета? Колективна робота (вправа 252) Розгляньте малюнки. Назвіть предмети та їх ознаки за кольором. Запишіть за зразком. Слайд 16.


УРОК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 2 клас Тема. Слова – ознаки предметів. Мета. Дати уявлення учням про прикметник як частину мови, розкрити роль прикметників у мовленні; розвивати уяву, мислення; виховувати любов до рідної мови. Тип уроку. Урок засвоєння нових знань. Форма проведення. Урок-подорож. Обладнання. Схеми, предметні малюнки, картки із словами, лист від Червоної Шапочки. Хід уроку І. Організація початку уроку. Нам дзвінок сповістив: Час за парти сідати, Уважними бути, Урок починати. ІІ. Усі ознаки називає прикметник як частина мови. І жодної не обминають слова ці, справді пречудові. - А на які питання вони відповідають? VІІ. Домашнє завдання. Дібрати ознаки до слів: тато, мама, діти.


Цель урока: Познакомить учащихся со словами, обозначающими признаки предметов, отвечающими на вопросы какой? какая? какое? какие? и их ролью в нашей речи. Задачи урока: Расширять представления о роли в нашем языке слов – имен прилагательных. Продолжить работу по развитию орфографической зоркости и слуха. Формировать умение ставить к слову вопрос. Развивать умения распознавать слова, обозначающие предметы и признаки предметов, находить их в тексте. Развивать мышление, внимание, речь учащихся. Развивать внимание, наблюдательность, мелкую моторику. Продолжать формировать умение работать в парах. Развивать действия самоконтроля.


Вимова слова ознака. УРОК № 57. Тема: Уявлення про слова, які виражають ознаки предметів. Вимова слова ознака. Мета: Ознайомити учнів з словами, які виражають ознаки предметів; формувати вміння ставити питання до слів, впізнавати предмети за їх ознаками; розвивати зв’язне мовлення; виховувати любов до рідної мови. Обладнання: Предметні малюнки, лялька-іграшка Баба Яга. Хід Уроку. I. Організація класу до уроку. II. Каліграфічна хвилинка. Н Ба щи єд Батьківщина. Неповторна та єдина наша люба Батьківщина. — Поділіть слово Батьківщина на склади. — Якими словами охарактеризовано Батьківщину? III. М.


Тема. Ознайомлення зі словами, що називають ознаки предметів. Логічні вправи для вміння відповідати на запитання хто це? що це? Розподіл предметів на групи. Урок-КВК. Мета: формувати поняття про слова — назви ознак; учити дітей практично розрізняти назви істот/неістот, уміння правильно ставити до них запитання; розвивати логічне мислення, поповнювати словник дітей назвами ознак; виховувати естетичні почуття. Обладнання: зошити у клітинку для графічного зображення моделей речень, предметні малюнки, картки із завданнями для команд, таблиця для визначення переможців із зазначеними конкурсами (хід.


Урок української мови. Ознайомити учнів з словами, які виражають ознаки предметів; формувати вміння ставити питання до слів, впізнавати предмети за їх ознаками;показати учням на прикладах зв’язок прикметників з імен-никами; вчити розпізнавати прикметники, ставити до них питання; розвивати. - Які слова-ознаки предметів помітили в віршику? Vі. Узагальнення й систематизація знань. Математика 2 класс ФГОС. Окружающий мир 3 класс ФГОС. Электронная тетрадь по ОБЖ 1-4 классы. АБВГДйка - видеоуроки по изучению. Основы безопасности жизнедеятельности.


Українська мова 2 клас. Урок – аукціон. автор: Сєдакова О.В. вчитель початкових класів. Мета: повторити і поглибити знання учнів про слова, які є назвами предметів; удосконалювати вміння розпізнавати ці слова серед інших слів і ставити до них питання; закріплювати навички написання слів з великої букви; розвивати мовлення, увагу, пам’ять, мислення, вміння узагальнювати слова; збагачувати словниковий запас; виховувати дбайливе ставлення до тварин, любов до рідної мови; прищеплювати цікавість до навчання, до знань.


Повідомлення теми й мети уроку — Сьогодні ми будемо знаходити слова — прикмети предмета, або, як їх ще називають, — ознаки. Також з'ясуємо, на які питання відповідають ці слова-ознаки. Будьте старанними й уважними, і ви дізнаєтеся багато цікавого. Слайд 6. Диво-прикметник Це така частина мови, Без неї нам не обійтись. Ти вслухайсь в слово пречудове, Йому, як другові всміхнись. Земля – ласкава, люба, рідна, Знайдіть слова – назви предметів. Що можемо сказати про них? . Сприймання і усвідомлення матеріалу Що ми можемо сказати про слова, що вказують на ознаку предмета? Колективна робота (вправа 252) Розгляньте малюнки. Назвіть предмети та їх ознаки за кольором. Запишіть за зразком. Слайд 16.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

монтажная схема ц 4353

прыкладнае ктп па бел мове і літаратуры 2021-2022 5-11класы

справочник баратова онлайн